Czym powinna cechować się strona internetowa firmy?

Czym powinna cechować się strona internetowa firmy?

Jeżeli uważasz, że strona internetowa Twojej firmy jest przestarzała bądź po prostu na dzień dzisiejszy nie masz wizytówki w Internecie, jak najbardziej powinieneś zatroszczyć się możliwie jak najszybciej o to, aby jednak prowadzona przez Ciebie firma była dostępna dla każdego zainteresowania.

W dzisiejszych czasach bardzo wielu Polaków szuka produktów i usług w Internecie – nawet jeżeli ktoś koniec końców idzie bezpośrednio do naszej firmy, czyli nie załatwia wszystkiego telefonicznie bądź internetowo, to przecież tak czy siak musi nas w jakiś sposób znaleźć…

Zadbana strona

Czyli to pokazuje, iż strona internetowa naszej firmy musi być bardzo zadbana. W żadnym razie nie możemy wypuścić do Sieci takiej strony, która zamiast budować pozytywny wizerunek naszej firmy, będzie takowy pogarszała. Owszem, przeciętny Internauta nie ma większego pojęcia o webdesignu, ale jednak potrafi dostrzec całkowitą tandetę. Strona powinna być schludna, nie powinna być przeładowana grafiką, bo jeżeli ktoś będzie chciał pooglądać zdjęcia, to zajdzie na inną stronę. Skoro celem strony jest pokazanie innym naszej firmy, oferty, to nie powinna być ona pełna grafiki i innych zbędnych elementów. Ciężko nie dostrzec także tego, że przecież tworzenie stron www  powinno być nowoczesne. A to oznacza jedno – taka strona musi być responsywna.

Współczynnik odrzuceń

Jeżeli w dzisiejszych czasach strona kiepsko się wyświetla na smartfonach bądź tabletach, ma bardzo duży współczynnik odrzuceń, co bardzo niekorzystnie wpływa na nasz biznes. Szczególnie jeżeli inwestujemy pieniądze w reklamę – po co reklamować taką stronę, z której wychodzi się od razu po wejściu? No i warto wspomnieć jednak o tym, że zwracanie zbyt dużej uwagi na cenę kompleksowego przygotowania strony internetowej naszej firmy może bardzo niekorzystnie wpłynąć na jej ogólny kształt.

Więcej na stronie http://www.kreatormarki.pl/strony-i-sklepy-internetowe

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz