Dostarczanie kwiatów przez Internet

Dostarczanie kwiatów przez Internet

W ostatnim czasie bardzo upowszechniła się dostawa kwiatów. Wysyłamy kwiaty nie tylko na terenie danej miejscowości, ale także na terenie całego kraju, a nawet płacimy za wysyłkę zagranicę. Dostarczanie kwiatów nie jest jeszcze jednak u nas tak powszechne jak w krajach zachodnich.

Wciąż sceptycznie odnosimy się do przesyłek roślin, martwiąc się o to, że przesyłka trafi do adresata nie w takiej formie jak byśmy sobie tego życzyli. Inaczej podchodzą do tego nasi zachodni sąsiedzi, stamtąd często płyną kwiaty do polski. Rzadziej wysyłamy sobie kwiaty doniczkowe – choć to właśnie taki typ przesyłki powinniśmy darzyć większym zaufaniem.

Kwiaty cięte

Częściej są to jednak kwiaty cięte, a właściwe całe bukiety kwiatów. Niektóre kwiaciarnie, chcąc przekonać nas do usług dostawczych, oferują liczne promocje cenowe z tym związane. Najczęściej jest tak, że jeśli za określoną kwotę kupimy kwiaty dostawa dodawana jest gratis. Taki typ promocji cenowych charakterystyczny jest dla dużych miast. Z pewnością w sieci możemy spotkać się z wieloma szyldami reklamowymi typu: kwiaty dostawa warszawa czy kwiaty Gdańsk – dostawa gratis. Jednakże nawet jeśli kwiaciarnie nie proponują nam atrakcyjnych rozwiązań cenowych, nie powinniśmy bać się zamawiać kwiatów.

Transportowanie kwiatów

Należy wiedzieć i być świadomym tego, że kwiaty nie są transportowane tak, jak wszystkie inne produkty w sprzedaży wysyłkowej. Jako, że są to żywe rośliny, warunki ich transportu muszą być dostosowane do konkretnych wymagań danej odmiany kwiatów. A zatem na sprzedawcy spoczywa obowiązek, by kwiaty były transportowane we właściwych warunkach termicznych, tzn. z odpowiednią temperaturą i wilgotnością. Zapewni to świeży wygląd nawet jeśli przesyłka przemierzy setki kilometrów. Zamawiając kwiaty Gdynia możemy być pewni najwyższej jakości usług, również tych związanych z warunkami przesyłki. Kwiaciarnia w tym mieście dodatkowo oferuje zwrot pieniędzy w przypadku, gdy nie będziemy zadowoleni z otrzymanej przesyłki – jeśli kwiaty nie będą zgodne ze złożonym zamówieniem bądź jeśli przesyłka dotrze za późno z winy sprzedawcy.

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz