Gadżety promujące firmę

Gadżety promujące firmęGadżety reklamowe mogą posłużyć jako świetne narzędzie reklamowe. Szczególnie jeśli są funkcjonalne – jak na przykład otwieracze lub breloczki do kluczy. Klient, który waha się wybierając między dwoma towarami sięgnie zapewne właśnie po ten, do którego dołączony będzie drobny upominek. Wiele poważnych firm ucieka się do tego rodzaju promocji. Gadżety pozwalają zwiększyć zaufanie do marki i stworzyć jej ‘cieplejszy’ wizerunek.

Jakie gadżety są wykorzystywane w kampaniach marketingowych? Świetnym pomysłem są balony z logo firmy. Te gadżety reklamowe dla dzieci przyciągają wzrok i absorbują dorosłych, którzy muszą łapać balon, który maluch wypuścił z rąk. Leżaki i parasole to kolejny przykład przedmiotów, które są barwne, użyteczne i stanowią świetną reklamę hoteli, restauracji, kremów do opalania itp. Są przy tym bardzo praktyczne. Sezon letni pozwala także na wykorzystanie dmuchanych piłek, dziecięcych rękawków i kół ratunkowych. Klient może otrzymać klapki lub otwieracz z pamięcią USB.

Wyrafinowane gadżety

Coraz popularniejsze stają się bardziej ‘wyrafinowane’ gadżety. Ważny kontrahent może otrzymać czytnik e-booków, dobrej jakości długopis lub głośniki do telefonu. Dzięki nim może on poczuć się doceniony i wyróżniony. Droższe upominki z pewnością zwiążą go z obdarowującą go firmą.Dobrze zaprojektowany i przemyślany gadżet będzie towarzyszył jego posiadaczowi przez cały dzień. Kubek lub notes sprawi, że logo będzie stale widoczne i nie pozwoli zapomnieć o danej marce.

Upominek dla klienta

Warto, aby upominek jakoś nawiązywał do charakteru przedmiotów lub usług, które reklamuje. Reklamując piwo można rozdawać otwieracze a reklamując masło drewniane noże.Gadżety stanowią istotny element większości dużych akcji marketingowych. Mogą służyć do pobudzenia zainteresowania produktem, zachęcić do kupienia znanego już produktu, zaangażować klienta lub zmotywować do zmiany decyzji zakupowej. Są dobre tak dla produktów, które dopiero wchodzą na rynek, jak i dla tych, które utrwalają już swoją obecność na pułkach sklepowych.

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz