Gadżety reklamowe dla dzieci mogą być tanie i dobre

Klasyczny trójkąt projektów uczy nas, że jeśli coś może być równocześnie tanie i dobre, zazwyczaj trzeba czekać na to co najmniej sto lat, ponieważ czas jest trzecim z wierzchołków i cierpi bardzo mocno, kiedy zmaksymalizuje się dwa pozostałe. W tym jednak wypadku odchodzimy dość mocno od klasycznego układu, ponieważ naszymi odbiorcami będą dzieci i jeśli tylko wykona się całe zadanie z głową, gadżety reklamowe dla dzieci mogą być równocześnie tanie i dobre, a ich przygotowanie, czy właściwie przygotowanie całej kampanii reklamowej, wcale nie będzie musiało oznaczać kilku miesięcy wytężonej pracy. Skorzystać można z gotowych rozwiązań lub kreatywności agencji marketingowych, jak chociażby pod tym adresem.

Gadżety reklamowe dla dzieci to prezenty dla odbiorcy niewymagającego

Dzieci nie są odbiorcami szczególnie wymagającymi. Zwłaszcza te najmniejsze. Dla wielu z nich wystarczy coś kolorowego, w miarę ładnego i to w zasadzie wszystko. Człowiek dorosły, kiedy dostaje gadżet reklamowy, powinien być do niego przekonany pod względem estetyki i użyteczności. Problem estetyki w przypadku dzieci eliminuje się w zasadzie sam, bo wystarczy absolutny standard, by dziecko było zadowolone, a problem użyteczności też jest znikomy. Dla dziecka użyteczne jest bowiem wszystko, co zajmie jego uwagę na krótki czas, a celowanie w użyteczność długoterminową w zasadzie nie ma większego sensu. U dziecka nie da się zbudować jakiejś poważnej świadomości marki czy wytworzyć chęci posiadania czegokolwiek tak, by ta chęć miała trwały charakter. Prawdziwym odbiorcą staje się rodzic.

Gadżety reklamowe dla dzieci są tak naprawdę dla rodziców

Zrozumienie tej ostatniej kwestii jest bardzo ważne, ponieważ dziecko wszystkim się zachwyci, ale rodzic już zdecydowanie nie. Najważniejsze są kwestie związane z bezpieczeństwem i szeroko rozumianą jakością, która mimo wszystko w pierwszej kolejności przejawia się jako solidność wykonania produktu. Prawdopodobnie najlepszym przykładem gadżetów reklamowych dla dzieci są baloniki. Dzieci kochają je zawsze, trudno jest o balony niespełniające jakichkolwiek standardów, a rodzice też w zasadzie nigdy nie mają do nich obiekcji. Niewiele jest też przedmiotów, które aż tak bardzo rzucałyby się w oczy i przyciągały uwagę innych osób potencjalnie zainteresowanych tym, co jest właśnie promowane za pomocą balonu.

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz