Leasing przez sieć internetową

kredyt na auto

Lubimy korzystać z szeroko dostępnych usług internetowych. Wielu klientów banków nie wie już nawet, gdzie zlokalizowana jest najbliżej z nich położona tradycyjna placówka ich banku. Po prostu od lat korzystają z bankowości internetowej i wszystko załatwiają tym właśnie kanałem. Nie należy się zatem dziwić, że wszystkie inne usługi finansowe polscy przedsiębiorcy chcieliby wykorzystywać poprzez kanały internetowe. Ich oczekiwaniom naprzeciw wychodzi coraz więcej podmiotów, w tym Santander Consumer Multirent, jeden z liderów polskiego rynku leasingu.

Leasingodawca w Internecie

Wszystkie najważniejsze informacje, jakie potrzebne są do podjęcia decyzji o skorzystaniu z usługi leasingowej, można obecnie znaleźć na stronie internetowej. Santander Consumer Multirent posiada nowoczesny portal leasingowy, którego ważnym elementem są narzędzia interaktywne. Nie tylko można poczytać o leasingu przez Internet, ale także dokładnie policzyć sobie z użyciem zaoferowanych za darmo narzędzi, ile dokładnie będzie to kosztowało. Kalkulator pozwala także na dostosowywanie warunków umowy i sprawdzanie, jak każda zmiana będzie wpływała na koszty. O ubezpieczeniu przeczytasz też tutaj: https://www.scmultirent.pl/uslugi/ubezpieczenia/multiagent/wybor-ubezpieczyciela

Umowa poprzez telekonferencję

Leasing przez Internet ma pewne ograniczenia, nawet jeśli organizuje go Santander Consumer Multirent. Związane są one oczywiście z koniecznością uzyskania pełnego porozumienia przez obie strony umowy. Nie jest to jednak trudne, ponieważ wszystkie negocjacje i ostateczne podpisanie umowy odbywa się za pomocą telekonferencji organizowanej w czasie dogodnym dla klienta. Zazwyczaj taka telekonferencja jest już tylko formalnością, ponieważ klient może przygotować wszystkie dokumenty oraz warunki umowy zanim poprosi o kontakt z agentem firmy. Proces może być też bardziej tradycyjny, czyli może rozpocząć się od prośby o kontakt, po czym wszystkie kwestie związane z dokumentami i warunkami są omawiane w czasie spotkania. Jest to rozwiązanie doceniane przede wszystkim przez osoby trochę słabiej poruszające się w świecie finansów.

Podobne wpisy:

Podobne wpisy