Leasing samochodów – atrakcyjna oferta dla firm

Leasing samochodów – atrakcyjna oferta dla firm

Od wielu lat leasing samochodów to najbardziej popularna opcja jeśli chodzi o finansowanie zakupu samochodów w firmach. Jest to forma ukształtowana przez Kodeks Cywilny, która w swojej formie będzie przypominać wynajem.

Firma, która decyduje się na użytkowanie samochodu w leasingu dostaje auto do swojej dyspozycji i za jego użytkowanie płaci określone umową raty. W ten sposób ponosi się na rzecz leasingodawcy koszty użytkowania auta. To jednak firma, która udziela leasingu nadal jest tą, która odpowiada za dany samochód i pozostaje jego właścicielem.

Oferty różnych firm

Popularność leasingu w naszym kraju nie spada. Cały czas można mówić o sporym zainteresowaniu takimi ofertami, dlatego nie powinno być zaskoczenia, że pojawia się także sporo firm, które udzielaniem leasingu się zajmują. Wśród nich znajdują się takie firmy, które kapitałowo powiązane są z bankami tak jak między innymi Santander Consumer Multirent. To atrakcyjna propozycja od podmiotu, który kapitałowo powiązany jest z Santander Consumer Bank. Przygotowana tam oferta stworzona jest z myślą o oczekiwaniach różnych firm, dlatego faktycznie można tą ofertę dopasować do własnych oczekiwań i wybrać takie opcje, które sprawia, że leasing będzie dla firmy korzystny.

Leasing samochodów – atrakcyjna oferta dla firm

Dobra oferta dla każdego

Jeśli chodzi o takie istotne kwestie, na które warto będzie zwrócić uwagę to między innymi pytanie o to, czy leasing będzie dotyczył wyłącznie aut z salonu czy również w ramach leasingu będzie można kupować auta używane. Można również sprawdzić ofertę pod katem tego czy istnieje opcja różnicowania długości trwania umowy, wysokości wkładu własnego czy też wysokości raty, która wpływać będzie na to jaki ostatecznie koszt firma będzie ponosiła, jeśli będzie chciała zdecydować się na zakup samochodu. Oferta jest bogata, warto więc zapoznać się z tym co oferuje Santander Consumer Multirent, by faktycznie z tych propozycji wybrać coś interesującego dla siebie, dopasować ofertę do indywidualnych potrzeb i możliwości firmy, tak by ta oferta była jak najbardziej atrakcyjna.

Podobne wpisy:

Podobne wpisy