Namioty pneumatyczne na imprezach

Namioty pneumatyczne na imprezach

Imprezy masowe są znakomitym miejscem nie tylko wówczas, gdy mówimy o integracji i wspólnej aktywności. Nie można ich nie docenić również z uwagi na ich potencjał reklamowy. Co więcej, właśnie w czasie ich trwania można przekonać się o tym, jak oryginalna potrafi być reklama zewnętrzna w jej współczesnym wydaniu.

Miejsce na logo sponsora

Jednym z jej najciekawszych przykładów są reklamowe namioty pneumatyczne zwracające na siebie uwagę między innymi dlatego, że z powodzeniem pełnią aż dwie funkcje. Można stosować je wszędzie tam, gdzie pojawia się potrzeba zainstalowania pomieszczenia pod gołym niebem, a jednocześnie nadal mamy do czynienia z przestrzenią, na której może zagościć logo sponsora lub organizatora spotkania. Najczęściej wykorzystuje się je w charakterze miejsc promocji, w namiocie pneumatycznym sponsor może więc zorganizować stanowisko przeznaczone choćby do wydawania gadżetów reklamowych. W namiotach może znaleźć się jednak sklep oraz punkt informacyjny, jedynym ograniczeniem jest zaś wyobraźnia osób, które z nich korzystają.

Namioty stelażowe

Oczywiście, namioty tego typu często są porównywane do klasycznych namiotów stelażowych, analiza obu rozwiązań uświadamia jednak, że właśnie pierwsze z nich powinno być postrzegane jako szczególnie wartościowe. Nie ma tu potrzeby korzystania ze stelaży, a to w istotny sposób skraca czas, jaki musi być przeznaczony na rozstawienie namiotów. Namioty reklamowe dmuchane bywają przy tym rozwiązaniami o znacznie większych rozmiarach niż ich stelażowe odpowiedniki, a to sprawia, że pozwalają na wcielanie w życie nawet najbardziej nietypowych pomysłów. Pomysłowość daje o sobie znać także wówczas, gdy analizujemy ich kształt. Owszem, najczęściej możemy spotkać proste kostki, namioty mogą jednak mieć również kształt butelki, jeśli mają promować napoje. Bez względu jednak na to, jaka ich forma wyda się nam najbardziej interesująca, możemy mieć pewność, że pneumatyczne namioty reklamowe nie będą stanowiły dla nas zbyt dużego wyzwania zarówno wówczas, gdy w grę będzie wchodziło ich rozstawienie, jak i złożenie.

Zobacz więcej na: http://www.clevair.pl/pl/component/virtuemart/figury-pneumatyczne-standardowe/namioty

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz