Obóz zimą: gdzie mogą wyjechać dzieci i młodzież?

Obóz zimą: gdzie mogą wyjechać dzieci i młodzież?

Sprzedaż tegorocznej oferty zimowej rozpoczęła większość z biur podróży działających na terenie naszego kraju. Jak zawsze w ofercie nie zabrakło zimowisk dla dzieci i młodzieży.

Zimowe obozy w kraju

Obozy zimowe to bardzo atrakcyjny sposób na spędzenie zimowych ferii. Większość ofert to obozy o sportowym charakterze. Spora część z nich organizowana jest w Polsce; my również mamy bowiem coraz więcej ośrodków narciarskich, w których czekają dobrze przygotowane trasy zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych narciarzy i snowboardzistów. Doskonałe warunki zapewnia między innymi ośrodek narciarski w Szczyrku. Na Podhalu, a więc u podnóża polskich Tatr z roku na rok rośnie popularność Białki Tatrzańskiej. Działa tam bardzo nowoczesny, kilkakrotnie nagradzany ośrodek narciarski. Kotelnica Białczańska to ośrodek, który jest bardzo przyjazny dla rodzin z dziećmi. Zorganizowanie w Białce Tatrzańskiej zimowiska dla najmłodszych miłośników narciarstwa jest naprawdę bardzo dobrym pomysłem. Jazda na nartach czy snowboardzie nie wypełnią młodym ludziom całego dnia. Najmłodsi uczestnicy zimowych obozów mogą zająć się więc na przykład lepienie bałwana. Dla uczestników zimowych obozów organizowane są także kuligi z ogniskiem.

Obóz zimą: gdzie mogą wyjechać dzieci i młodzież?

Zimowy obóz w słowackich Tatrach

Wyjątkowo często organizatorzy zimowego wypoczynku wybierają słowackie Tatry. Bardzo piękne trasy czekają u naszych południowych sąsiadów między innymi w Tatrzańskiej Łomnicy. Znajdują się tam najwyżej położone w słowackich Tatrach trasy zjazdowe. Wśród tych tras są także i takie, na których poradzą sobie nawet początkujący narciarze. Ogromną atrakcją nie tylko dla młodych ludzi będzie wjazd kolejką na Łomnicę. Metalowa platforma widokowa usytuowana jest nad przepaścią, widoki zapierają dech w piersiach. Obowiązkowym punktem programu jest wizyta w Aquacity Poprad. Aquacity Poprad oferuje mnóstwo atrakcji, również weekendowe pokazy laserowe. Słowackie Tatry są dla narciarzy nie mniej atrakcyjne jak alpejskie kurorty. Tutaj nikt nie będzie się nudził.

Więcej na https://www.atas.pl/pl/obozyzimowe

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz