Skuteczna reklama z naklejkami 3D

Skuteczna reklama z naklejkami 3D

Choć naklejki sprawdzają się znakomicie w kampaniach reklamowych o zróżnicowanym charakterze, nie są rozwiązaniami wolnymi od wad. Ich walory wizualne zachwycają nawet osoby o dużych wymaganiach estetycznych, tego samego nie można jednak powiedzieć o ich trwałości. Już po kilku tygodniach klasyczne naklejki papierowe zaczynają ujawniać pierwsze ślady uszkodzeń. Po kilku miesiącach problem ten jest widoczny także w odniesieniu do naklejek foliowych. Na szczęście, można go rozwiązać, o ile zainwestuje się w naklejki 3D.

Najważniejsze zalety naklejek 3D

Naklejki 3D, znane też jako naklejki wypukłe, mają przynajmniej kilka zalet wyróżniających je na tle konkurencji. Najważniejszą wydaje się stwarzana przez nie możliwość całkowitej personalizacji, dzięki czemu można stworzyć wzór bliski ideałowi nie obawiając się, że przygotowany przez nas projekt wymyka się szablonom. Docenić należy jednak także ich różnorodność, tylko od zamawiającego zależy bowiem to, jaka gramatura papieru zostanie wykorzystana do tworzenia naklejek i jaka czcionka i laminat będą użyte, aby naklejki były rozwiązaniami jeszcze bardziej estetycznymi. Dziś problemem nie jest nawet stworzenie naklejek matowych, a ich ciekawy wygląd sprawia, że grupa zwolenników takiego rozwiązania systematycznie rośnie.

Tym jednak, co przekonuje do naklejek 3D osoby początkowo nastawione do nich sceptycznie, jest trwałość takiego rozwiązania. Naklejki prezentują się znakomicie nie tylko zaraz po odebraniu ich z drukarni, ale i po okresie ich długiego użytkowania.

Jak wykorzystywać naklejki 3D?

Wypukłe naklejki są wykorzystywane w licznych kampaniach reklamowych, okazuje się przy tym, że mogą być to kampanie naprawdę niekonwencjonalne. Naklejki 3D można więc coraz częściej spotkać choćby na chodnikach i ścianach budynków, na samochodach oraz na firmowych maszynach. To także ciekawy pamiątkowy gadżet reklamowy, który może znakomicie budować świadomość marki u osób, które dopiero poznają ofertę firmy. I choć naklejki 3D są zamawiane przede wszystkim przez firmy, interesują się nimi także osoby prywatne.

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz