Sposoby na wizytówki

Sposoby na wizytówkiJeżeli szukasz wydruku firmowych wizytówek to jedna z najważniejszych inwestycji, ponieważ jest to inwestycja w wizerunek. Wizytówki są nośnikiem pierwszego wrażenie i często to właśnie one decydują o tym, czy dany kontakt zostanie zachowany. Jak wybrać najlepsze wizytówki biznesowe – oto 4 pytania i odpowiedzi na najpopularniejsze pytania.

Wizytówki biznesowe – tradycja w nowoczesnym wydaniu. Mijają lata, dekady, wieki, a wizytówki nadal towarzyszą większości ważnych spotkań osobistych i biznesowych.

Niezbędny element wizerunkowy

Wizytówki to klasyki z wielowiekową tradycją – warto wykorzystać ich siłę do wspierania wizerunku swojej firmy. Wręczanie kart biznesowych jest częścią biznesowej etykiety, a ich forma i format mają istotne znaczenie dla przyszłych kontaktów. Oto 4 sposoby na wyjątkowe wizytówki. Warto wybrać wizytówki, które będą nie tylko kreatywne, ale przede wszystkim – uniwersalne. W przypadku wizytówek firmowych, zdecydowanie nie warto eksperymentować z ich wymiarami. Najczęściej spotykane są karty biznesowe w formacie 90×50 mm lub 85×55 mm – warto trzymać się tych formatów, gdyż są one optymalne – mieszczą się w dłoni, kieszeni, portfelu lub etui na wizytówki.

Jaki kolor? Jaki papier?

Drukując wizytówki, wybierz jakość, a nie byle jakość! Wizytówki mają być przede wszystkim estetyczne, czytelne i poprawne – a kreatywność warto wpleść w tradycyjną formę. Na co zwrócić uwagę, drukując wizytówki? Przede wszystkim na jakość podłoża, jego grubość, a także na sposób wykończenia. Aby wizytówki na długo zachowały trwałość najlepiej wybrać wydruk na papierze kredowym mającym gramaturę, co najmniej 350 g. Możesz też dodać kreatywnego twista, np. w postaci kolorowego środka wizytówki. Bardzo efektowne, a przy tym eleganckie są wizytówki trójwarstwowe z kolorowym środkiem, czyli wizytówki kaszerowane lub multiloft. Są trzykrotnie grubsze od typowych wizytówek, dając imponujący, a przy tym profesjonalny efekt. Innym pomysłem jest druk wizytówek na podłożu dekoracyjnym – tutaj możesz wybrać różne kolory, grubośći i faktury podłoża, tworząc niebanalne połączenia.

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz