Sukces z Żabką

Sukces z ŻabkąAjent sklepu Żabka prowadzi własną działalność gospodarczą w oparciu o umowę współpracy z firmą Żabka Polska. Jest to ciekawy pomysł dla osób chcących pracować „na swoim”, a nie posiadających środków finansowych na otwarcie własnego sklepu.

Co dostaje ajent?

Ajent na mocy umowy z firmą Żabka Polska otrzymuje w pełni wyremontowany, wyposażony sklep w rentownej lokalizacji wraz z zatowarowaniem, na które dostaje kredyt konsumencki. Aby sklepy utrzymywały jednolity dla całej sieci wysoki standard usług, Żabka opracowała tak zwane „know-how”, które otrzyma ajent Żabki Opinie ajentów pozwalają stwierdzić, że przy odpowiednim zaangażowaniu i wkładzie pracy, taka forma współpracy pozwala osiągnąć bardzo zadowalające zyski.

Jak wygląda współpraca?

Po odbyciu stażu w tak zwanym sklepie szkoleniowym, przyszły ajent sklepu Żabka wysyłany jest na szkolenie, na którym zapoznaje się z zasadami i procedurami obowiązującymi w sklepach. Po odbyciu szkolenia ajenci otrzymują komplet zaświadczeń wymaganych do prowadzenia sklepu. Każdy ajent może liczyć na wsparcie i radę partnera ds. sprzedaży. Firma Żabka Polska oferuje ajentom również wsparcie marketingowe – dzięki wewnętrznym narzędziom komunikacji ajent na bieżąco otrzymuje informacje o planowanych i wprowadzanych akcjach i zmianach.

Czytaj więcej: http://www.zabkapolska.pl/pl/home/wspolpraca

Dlaczego właśnie Żabka?

Żabka, to sieć ponad 2800 sklepów usytuowanych w całej Polsce w pobliżu obszarów intensywnej zabudowy, dzielnic biurowych, głównych arterii komunikacyjnych, jak i centrów handlowych czy wyższych uczelni. Asortyment jest systematycznie analizowany pod kątem potrzeb klientów. Sklepy Żabka posiadają również towary regionalne dopasowane do specyfiki danej lokalizacji. Żabka charakteryzuje się świetnie rozpoznawalną marką, a co za tym idzie, również wizualizacją zewnętrzną. Ajent składa zamówienia na towar drogą elektroniczną, a cykliczne dostawy z centrów logistycznych pozwalają zachować pełną dostępność znakomitej jakości produktów każdemu ajentowi Żabki. Opinie zadowolonych klientów mówią same za siebie.

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz