Szkolenia miękkie

Szkolenia miękkie

Szkolenia miękkie obejmują zakres szkoleń z dziedzin takich jak: praca w zespole, przywództwo, zarządzanie, komunikacja, motywowanie, rozwój zespołu, rozwój osobisty. Większość klientów firmy ACT, to organizacje zamawiające szkolenia językowe dla swoich menedżerów i pracowników – osób posiadających różne doświadczenia, potrzeby i cele.

Takie projekty wymagają wypracowania jednolitych systemów obowiązujących często w różnych lokalizacjach w Polsce. Proponowane rozwiązania przez ACT, to systemy i procedury wspierające każdego człowieka zaangażowanego w projekt – poszczególnych uczestników szkoleń, przedstawicieli działów personalnych, menedżerów planujących rozwój firmy – wypracowane w indywidualnych rozmowach.

Doskonalenie umiejętności językowych

Angielski dla firm, to program szkoleń, który pozwoli doskonalić umiejętności językowe wielu pracowników firm, które zgłosiły się na takie szkolenie. Jak powszechnie wiadomo, poznanie i dobre zastosowanie języka angielskiego jest bardzo opłacalne, ponieważ wiele firm w kraju ma kontakty z przedsiębiorstwami lub klientami zagranicznymi, a żeby porozumieć się z takimi ludźmi trzeba znać angielski. Oferta szkoleń z języka angielskiego uwzględnia zróżnicowane oczekiwania osób dorosłych uczących się języka ze względu na swoje potrzeby zawodowe lub prywatne.

Programy szkoleniowe

ACT zachęca Państwa do zapoznania się z różnorodnymi propozycjami swoich programów szkoleniowych i form nauki i wyboru szkolenia, które najbardziej Państwu odpowiada. ACT dba o sprawną komunikację na każdym etapie współpracy – uważnie wsłuchuje się w potrzeby i sugestie, proponuje rozwiązania, na bieżąco informuje o przebiegu nauki, dlatego też prezes firmy, która korzysta z takiego programu szkoleń, ma możliwość monitorowania przebiegu nauki swoich pracowników i oceniania ich umiejętności po przebytych lekcjach, co na pewno da uczucie zadowolenia i ukontentowania.

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz