Szkolenia specjalistyczne dla firm

szkolenia menedżerskie

Programy szkoleń specjalistycznych koncentrują się na jednej wybranej umiejętności lub określonym specjalistycznym obszarze tematycznym szczególnie ważnym dla uczestników. ACT to firma, która w kompleksowy i przyjazny sposób zapewnia szkolenia językowe dla firm, które chcą rozwijać się z biegiem czasu.

ACT umożliwia również zdobywanie nowych umiejętności na szkoleniach otwartych, które są idealnym rozwiązaniem dla osób zgłaszających się prywatnie oraz firm, które chcą przeszkolić kilka osób w wybranym obszarze.

Podniesienie konkurencyjności

Każdy uczestnik może wziąć udział w programie ‚szkolenia menedżerskie’, który skierowany jest do osób dorosłych zarządzających pracą co najmniej 2 pracowników, zatrudnionych na terenie woj. mazowieckiego, którzy z własnej inicjatywy są zainteresowani nabyciem nowych  umiejętności lub uzupełnieniem kwalifikacji zawodowych. Aby w jeszcze lepszy sposób zarządzać swoją firma i kadrą pracowników, najlepszym rozwiązaniem jest zapisanie się na takie szkolenie. Celem projektu jest podniesienie konkurencyjności osób, które wezmą w nim udział poprzez rozwój umiejętności menedżerskich wykorzystywanych we współpracy z podwładnymi. W ACT większość szkoleń ma charakter zamknięty i jest realizowana dla konkretnych Klientów w oparciu o badanie ich potrzeb oraz celów.

Sekcja menedżerska firmy

Kilka razy w roku ACT przygotowuje ofertę kursów otwartych, zapraszając do udziału osoby pracujące w różnych firmach, zgłaszane przez pracodawców lub prywatnie. Wzięcie udziału w takim kursie szkoleniowym wiąże się z tym, że osoba po szkoleniu będzie doskonale przygotowana w odpowiednim zakresie. Możliwość nabycia nowych umiejętności pozwoli uczestnikowi na dalsze właściwe postępowanie i kierowanie swoją firmą w przyszłości. Warto zapisać się na takie szkolenie, ponieważ jest ono całkowicie bezpłatne. Projekt szkoleniowy w sekcji menadżerskiej finansowany jest w stu procentach ze środków Europejskiego Funduszu Socjalnego, ponieważ człowiek jest najlepszą inwestycją.

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz