Szkolenia z zakresu prawa oświatowego

Zarządzanie jednostką oświatową nie należy do łatwych zadań. Jest to zadanie trudne, między innymi z uwagi na stosunkowo często zmieniane prawo oświatowe. Wsparcia w zarządzaniu jednostkami oświatowymi powinny udzielać władze samorządowe. Ale oprócz tego bardzo przydaje się aktualna wiedza z zakresu prawa oświatowego. Naprzeciw oczekiwaniom osób zarządzających placówkami oświatowymi oraz władz gminy, powiatu, województwa, które partnerami w zarządzaniu placówkami na swoim terenie wychodzi firma ECRK LEX. Jej specjalnością są szkolenia dla nauczycieli.

Kilka słów o firmie

Zapotrzebowanie na specjalistyczne szkolenia z zakresu prawa oświatowego od dawna jest bardzo duże. W odpowiedzi na oczekiwania nauczycieli z całego kraju z inicjatywy pani Elżbiety Linowskiej stworzono projekt ECRK LEX.

Szkolenia z zakresu prawa oświatowego

Nowoczesne szkolenia dla nauczycieli

ECRK LEX proponuje szkolenia online. Dzięki temu udział w nich mogą wziąć nauczyciele z całego kraju, także ci, którzy pracują w małych, oddalonych od siedziby firmy miejscowościach. Oprócz e-szkoleń firma ECRK LEX organizuje także szkolenia zamknięte i otwarte. One także adresowane są do nauczycieli, dyrektorów placówek oświatowych oraz do pracowników administracyjnych. Wzięcie udziału w proponowanych przez firmę szkolenia ułatwia podejmowanie ważnych decyzji, usprawnia także codzienną pracę i zarządzanie placówką oświatową. Rozwiązania, które firma proponuje sprawdziły się już w bardzo wielu placówkach oświatowych na terenie całego kraju. Osoby, które wzięły w nich udziały wystawiły firmie i kadrze szkoleniowej bardzo dobre opinie.

Korzyści ze szkoleń

Uczestnicy szkoleń organizowanych przez ECRK LEX mogą być pewni, że przekazywana na nich wiedza jest dostosowana do aktualnie obowiązujących przepisów prawa oświatowego. Szkolenia organizowane przez ECRK LEX to nie tylko okazja do poznania tych przepisów w teorii, ale także w praktyce. Zestaw ćwiczeń jest bardzo zróżnicowany, a dodatkowym plusem otwartych i zamkniętych szkoleń są małe, kameralne grupy.

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz