Wizytówki w nowej odsłonie

Wizytówki w nowej odsłonie

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie firmy, jeśli brakuje nam wizytówek, które moglibyśmy wręczać naszym klientom. Czy jednak klasyczne karty wizytowe są naprawdę skuteczne? Coraz częściej dochodzimy do wniosku, że nie jest to wcale aż tak oczywiste.


Ich największą wadą wydaje się być niska jakość. Nawet stosując karton z połyskiem nie mamy wcale pewności, że wizytówka wytrzyma dłużej niż kilka tygodni zwłaszcza, gdy jest trzymana przez naszego potencjalnego partnera biznesowego w portfelu wśród dziesiątek innych kart.

Jakość produktów

Wizytówki w nowej odsłonieNiska jakość sprawia też, że łatwo ją wygiąć, rozerwać i uszkodzić na wiele innych sposobów. Jakby tego było mało, klasyczne karty wizytowe nie posiadają żadnej ochrony przed przypadkowym zalaniem, w pewnym momencie może się więc okazać, że nasze dane teleadresowe są potrzebne, nie można już ich jednak odczytać. Innym problemem jest niewielka oryginalność charakteryzująca rozwiązania tego typu. Wizytówki są najczęściej bliźniaczo podobne do siebie, trudno więc dziwić się, że również dane, które są na nich zawarte, nie zapadają w pamięć. Okazuje się przy tym, że nie jest to wcale wina ich twórców i pomysłodawców. Wprowadzenie radykalnych zmian w karcie wizytowej nie jest możliwe już choćby ze względu na ograniczenia formalne.

Wizytówki – dobra reklama

Czy zatem należy zrezygnować z wizytówek? Trudno wyobrazić sobie sprawnie funkcjonujący świat biznesu, gdy nam ich zabraknie, nie sposób jednak nie zgodzić się i z tym, że ich klasyczna forma traci na znaczeniu. Na szczęście, już dziś trwają poszukiwania rozwiązań alternatywnych i właśnie taką funkcję coraz częściej spełniają karty plastikowe. Oczywiście, ich wręczenie nie zapewni potencjalnemu klientowi dostępu do naszej gotówki, karty tego typu mają jednak szereg innych zalet. Charakteryzuje je bardzo wysoka jakość i solidność wykonania, są rozwiązaniami trwałymi, a jednocześnie pozwalają na rozwinięcie skrzydeł projektantom i grafikom komputerowym. Oczywiście, karty biznesowe są też droższe niż klasyczne wizytówki, warto jednak myśleć o nich jako o inwestycji, która szybko się zwróci.
Zobacz również: http://www.viperprint.pl/produkt/BK011

Podobne wpisy:

Podobne wpisy

Dodaj komentarz